Про нас

Відродження благодійних традицій в Україні — це основа основ українського бізнесу в цілому.
Тільки об'єднавши наші зусилля, ми зможемо змінити життя на краще…
Леся Степанівна Софієнко
почесний президент Благодійного фонду "Рідний Дім"

 

Сама назва фонду декларує його головну мету: зробити Україну рідним Домом для усіх її дітей. А закладати фундамент такого Дому необхідно сьогодні, надаючи підтримку талановитим дітям з малозабезпечених родин, дітям-сиротам, дітям з функціональними обмеженнями . З тим, щоб залучити більше сил до благодійної діяльності, було прийнято рішення про створення Благодійного фонду "Рідний Дім".

Засновниками фонду на початку 2004 року стали провідні підприємства хімічної промисловості України — ВАТ "Азот" (м. Черкаси), ВАТ "Чернігівське Хімволокно" (м. Чернігів), ЗАТ "Росава" (м. Біла Церква) — за підтримки АКІБ "УкрСиббанк" (м. Харків) та ЗАТ "Корпорація "Енерготрансінвест" (м. Київ) . В квітні 2005 до діяльності фонду долучилося ВАТ "Харківський тракторний завод". Забезпечення гармонійного розвитку маленької людини — головна мета роботи фонду. Пріоритети надаються соціальній допомозі незахищеним дітям. Для розвитку творчої особистості дітей фонд співпрацює з гуртками та клубами самодіяльності, образотворчого мистецтва та творчого виховання. Розвиненню фізичних здібностей дітей сприяють заняття в спортивних секціях та оздоровчих групах, з якими співпрацює фонд. А найголовніше — духовний розвиток, наповнення етичними цінностями майбутніх громадян України. Благодійний фонд "Рідний Дім" спільно з Українською Православною Церквою відроджує традиції християнських недільних шкіл, в яких діти з давніх часів отримували духовну освіту паралельно з освітою в загальноосвітніх школах.

Основним завданням фонду є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на надання матеріальної та фінансової допомоги, а також різноманітних послуг дітям з функціональними обмеженнями , дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, дітям, які перебувають в особливо складних і надзвичайних умовах, дітям із неблагополучних родин, талановитим творчим дітям та молоді, обдарованим дітям.

Для реалізації поставлених завдань залучаються мережі місцевих органів та установ соціального та духовного спрямування. Налагоджується тісна співпраця з державними та громадськими медичними та реабілітаційними, навчальними та виховними установами, центрами, організаціями, осередками православ’я.
Основним принципом надання соціальної допомоги є її доступність та адресність. Надається конкретна допомога, яка необхідна дитині чи родині при вирішенні скрутних життєвих ситуацій.

 

 

 

 

 

 

 

                                     Переглянути презентацію Благодійного фонду