Розвиток особистості


 

Найдорожче, що є у дорослих – це діти. Батьки, бабусі й дідусі, вихователі, вчителі в школі роблять все, щоб захистити дітей від негод та розчарувань. Адже доля кожної дитини в цілому складає долю нової генерації українців.

Благодійним фондом "Рідний дім" організуються різноманітні культурно-масові заходи (конкурси, виставки, фестивалі), де діти мають змогу проявити свої здібності, свій талант, прагнення до прекрасного, неординарне бачення оточуючого світу. Подарунки, адресну допомогу дітям та яскраві феєричні свята фонд традиційно організує до Дня знань та Дня захисту дітей.

Благодійний фонд "Рідний Дім" тісно співпрацює з дитячими творчими колективами
В Черкасах це творча студія "Промінці" школи-дитсадку для дітей з вадами слуху, зразковий оркестр народних інструментів ПК "Дружба народів", колективи художньої самодіяльності "Краса і талант", "Каприз", хор хлопчиків "Дружба", ансамбль танцю "Дружба", шоу-група "Анфас" черкаського ВАТ "Азот".

В Чергігові це клуб спортивно-бального танцю "Аеліта", зразковий дитячий ансамбль танцю "Десняночка", гуртки художньої самодіяльності ВАТ "Чернігівське хімволокно". В Білій Церкві фонд постійно співпрацює з народним аматорським театром моди та пісні "Файно", колективами художньої самодіяльності "Сузір`я Лева", "Рось", "Щасливе дитинство", "Арена" та "Колібрі" Палацу культури ВАТ "Росава".