Охорона здоров'я і медицина


Багато уваги фонд приділяє охороні здоров’я дітей. Для надання допомоги будь-якій дитині потребується лише письмова рекомендація лікаря. За сприяння фонду в минулому році щомісячна допомога надавалась 40 дітям з функціональними обмеженнями, 19 інвалідам з дитинства, 184 дітям-сиротам та дітям з багатодітних сімей, 6 працівникам підприємств і членам їх сімей та 2 не працюючим на підприємствах особам, життя яких перебувало під загрозою повної втрати здоров’я.

Із 251 дитини з серйозними захворюваннями, якими опікувались лікарі фонду, у однієї дівчини знято статус інвалідності, у 26 дітей стан здоров’я покращився, а у 20 — стабілізувався. Найкращими фахівцями Києва 23 дитини обстежені та одержали необхідний курс лікування в закладах охорони здоров’я.

Розроблена спеціальна програма з охорони здоров’я, що включає в себе наступні складові:

Соціально-медична допомога
Це, передусім, організація консультацій фахівців-медиків — обстеження дітей медичною комісією у складі педіатра, психолога, логопеда, ортопеда, стоматолога. Організація, в разі потреби, лікування дитини. Надання матеріальної допомоги дітям для проведення операцій чи забезпечення необхідними медикаментами. Допомога у забезпеченні протезно-ортопедичними, слуховими та іншими реабілітаційними засобами дітей з функціональними обмеженнями. Сприяння оздоровленню та санаторно-курортному лікуванню дітей.

Робота по формуванню здорового способу життя
Проведення опитування серед дітей з метою виявлення наявності шкідливих звичок. Зустрічі з наркологом та сексопатологом, проведення бесід на відповідні теми (наприклад, “Переваги здорового способу життя”, “Що таке гігієна?” тощо). Залучення дітей до занять у спортивних секціях та групах здоров'я. Організація відвідувань соціально-медичних та інших установ з метою пропаганди здорового способу життя. Сприяння релігійно-духовному становленню особистості дитини.

Психологічна підтримка
Організація допомоги практичного психолога (включаючи оплату за його послуги) з метою психо- та соціальної діагностики, психічного стану дитини, рівня її інтелектуального розвитку. Сприяння реалізації розробленої практичним психологом програми соціально-психологічної корекції дитини. Організація проведення психотерапевтичних сеансів, тренінгів, розвиваючих ігор тощо. Створення та організація роботи груп спілкування, самопідтримки, методичних порад опікунам.

Переглянути фотогалерею "Профілакторii"