Фізична культура

 

За сприяння Благодійного фонду "Рідний Дім" діти з малозабезпечених родин мають можливість займатися в спортивних секціях та брати участь в змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, турнірах важкоатлетів, боксерів, шахістів, велокросах та інших спортивних заходах.

Спортивний клуб ВАТ "Росава" об'єднує в 19 відділеннях більше 200 юних фізкультурників, які займаються велоспортом, пауерліфтінгом, важкою атлетикою, боксом та баскетболом. Спортивний клуб "Хімік" ВАТ "Чернігівське Хімволокно" більше уваги приділяє розвитку ігрових видів спорту: футболу та баскетболу. 175 юних вихованців СК "Хімік" із захопленням займаються в 7 відділеннях клубу. ВАТ "Азот" пріоритетним напрямком розвитку дітей вважає волейбол, виховуючи достойну зміну до складу професійної волейбольної команди ВАТ "Азот", чотирикратного володаря Кубку України серед команд суперліги. Але це не заважає розвивати і інші види спорту: шахи, шашки, легку атлетику та баскетбол. Впродовж року в різних спортивних секціях СК ВАТ "Азот" займається близько 200 вихованців.

Для забезпечення тренувального процесу в існуючих та новостворених дитячих спортивних секціях фонд постійно оновлює спортінвентар для занять та спортивний одяг для тренувань і участі в турнірах різних рівнів. Вихованці спортивних клубів ВАТ "Чернігівське Хімволокно" та ВАТ "Росава", серед яких більше половини -діти працівників підприємств, мають можливість відпрацьовувати спортивні навички на нових велосипедах та тренажерах. Оновлений і спортивний інвентар в секціях футболу, баскетболу, волейболу, боксу, а вихованці секції важкої атлетики отримали справжню олімпійську штангу.

Велика увага приділяється організації занять дітей з обмеженими можливостями в групах фізичної культури та лікувальної гімнастики. З цією метою створюються спеціалізовані групи. Такі групи мають можливість приймати участь в спартакіадах із доступних видів спорту. Так, на базі СК "Хімік" організовані футбольні команди, в яких тренуються діти з функціональними обмеженнями працівників ВАТ "Чернігівське Хімволокно".

Переглянути фотогалерею "Спортивнi секцii"

Фонд забезпечує безкоштовне оздоровлення дітей в профілакторії "Перлина" та секторі по роботі з дітьми ВАТ "Азот", санаторії-профілакторії "Діброва" ЗАТ "Росава", санаторії-профілакторії "Хімік" та дитячому оздоровчому таборі "Юний хімік" ВАТ "Чернігівське Хімволокно".

Дитячий оздоровчий табір "Юний хімік" знаходиться біля смт Седнев (Чернігівська обл.), на пагорбі неподалік від річки Снів. Першими дитячими голосами табір наповнився ще 1 червня 1965 року. Але завдяки підтримці фонду та відданій праці вожатих, вихователів, технічного персоналу й керівництва "Юний хімік" продовжує розвиватися і з кожним роком стає все краще і краще.

Переглянути фотогалерею "Оздоровчий табір"