Духовність


Сприянная духовному розвитку дітей — один з ключових напрямків діяльності фонду. Спеціалістами фонду спільно з православними священниками розроблена програма духовно-релігійного розвитку особистості, в рамках якої здійснюються наступні заходи.

Організація релігійної просвітницької роботи
Налагодження контактів для співпраці з осередками православ’я в регіонах. Визначення та узгодження пріоритетних напрямків сумісної діяльності по розвитку духовності. Сприяння створенню та функціонуванню шкіл та інших осередків православного релігійного виховання.

Формування системи православних знань
Формування знань про вітчизняну історію та місце в ній православних релігійних традицій. Сприяння ознайомленню з культурною спадщиною через призму православ’я, екскурсії до церков та святих місць, знайомство з церковною музикою. Створення умов для вивчення Закону Божого.

Створення умов для розвитку благодійницьких поглядів
Проведення роз’яснювальної роботи через засоби масової комунікації, щодо значення та змісту благочинної діяльності. Сприяння створенню груп по організації допомоги нужденним.

Надання матеріальної допомоги та духовної підтримки
Створення умов бажаючим для спілкування зі священиками (організація зустрічей, бесід, виїздів). Матеріальна допомога Свято-Успенській Почаївській Лаврі, храмам Білоцерківської, Черкаської, Чернігівської та Харківської єпархій, недільним школам, майстерням. Допомога дітям, що бажають отримати церковну освіту.

Робота по формуванню здорового способу життя та належного духовного розвитку
Сприяння в організації та функціонуванні православних таборів відпочинку для дітей. Участь у проведенні заходів з метою профілактики вживання наркотиків, алкоголю, інших форм узалежненої поведінки. Допомога у придбанні духовної літератури, сприяння розповсюдженню православної літератури.

Організація та проведення масових заходів
Проведення благодійних акцій, концертів, масових заходів доброчинного характеру. Сприяння в організації святкування релігійних православних свят, подарунки та адресна допомога дітям, які  давно стали доброю традицією фонду.