Дитячі свята


Найдорожче, що є у дорослих – це діти. Батьки, бабусі й дідусі, вихователі, вчителі в школі роблять все, щоб захистити дітей від негод та розчарувань. Адже доля кожної дитини в цілому складає долю нової генерації українців.

Благодійний фонд "Рідний Дім" тісно співпрацює з дитячими творчими колективами.

В Черкасах це творча студія "Промінці" школи-дитсадку для дітей з вадами слуху, зразковий оркестр народних інструментів ПК "Дружба народів", колективи художньої самодіяльності "Краса і талант", "Каприз", хор хлопчиків "Дружба", ансамбль танцю "Дружба", шоу-група "Анфас" черкаського ВАТ "Азот".

В Чергігові це клуб спортивно-бального танцю "Аеліта", зразковий дитячий ансамбль танцю "Десняночка", гуртки художньої самодіяльності ВАТ "Чернігівське хімволокно". В Білій Церкві фонд постійно співпрацює з народним аматорським театром моди та пісні "Файно", колективами художньої самодіяльності "Сузір`я Лева", "Рось", "Щасливе дитинство", "Арена" та "Колібрі" Палацу культури ВАТ "Росав".

З 2005 року фонд почав співпрацю з дитячими художніми колективами Палацу культури ВАТ "Харківський тракторний завод". Це дитячі хореографічні ансамблі "Зміна", "Радість", циркова студія "Каскад", зразковий ансамбль пісні і танцю "Дружные ребята", вокальна студія "Містер Клас", ансамбль естрадного танцю "Айседора". Завдяки підтримці фонду нині відроджується Дитячий клуб ВАТ "ХТЗ".

З 1 по 4 червня 2005 року в БК "Дружба народів" (м. Черкаси), БК "Рось" (м. Біла церква), на спорткомплексі "Хімік" (м. Чернігів) та в БК "ХТЗ" (м. Харків) відбулися різноманітні свята до Дня захисту дiтей.

В Черкасах пройшов концерт та конкурси для дітей різного віку. В Білій Церкві одним з найяскравіших моментів свята став конкурс дитячого малюнку на асфальті, переможцями якого стали вихованці недільної школи. Діти намалювали собор – осередок їх духовного життя. В Чернігові окрім конкурсів пройшли ще й спортивні змагання, в яких взяли участь вихованці СК "Хімік". А в Харкові відбувся справжній фестиваль в рамках якого відбулись: галаконцерт за участю найкращих дитячих художніх колективів з Черкас, Чернігова , Харкова та Білої Церкви, конкурс дитячого малюнку, ігри. Учасники фестивалю відвідали зоопарк та дитячу залізницю, а також гала-концерт, в якому взяли участь найкращі дитячі художні колективи з Черкас, Чернігова та Білої Церкви.

Переглянути фотогалерею "День захисту дiтей" (2005 рік)
( Чернігів | Біла Церква | Харків )

Доброю традицією стало проведення на початку вересня свят до Дня знань. Знаковим є те, що в усіх містах свято на День Знань починаєтья з привітальних слів православних ієрархів. Вони благословляють дітей на навчання, адже істине знання неможливо без Добра.

На кожному із свят близько 10 тисяч дітей працівників підприємств, дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями отримують подарунки від фонду.

Переглянути фотогалерею "День знань" (2004 рік)

Переглянути фотогалерею "День знань" (2005 рік)
(Черкаси | Чернігів | Біла Церква | Харків )