Новини та події

09/11/11 
В місті Малин відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання пульмонології: обмін досвідом та перспективи розвитку»

Одним з співорганізаторів проведення конференції виступив благодійний фонд «Рідний Дім».

 
 
30/10/11
Духовний світ очима дитини

З 29 по 30 жовтня в чернігівському виставковому залі «Експоцентр» відбулося відкриття Міжнародної виставки «Православний світ очима дитини», організатором якої  виступило Чернігівське єпархіальне управління.

 
 
28/10/11
Пісня - це душа народу...

Фольклорний колектив "Берегиня" святкує 60-річчя

 
 
25/09/11
В Іршанську відбувся обласний фестиваль «Райдуга-2011» для дітей з обмеженими можливостями

З усієї Житомирщини сюди  з’їхалися дітки, які, попри проблеми зі здоров’ям, мають великі таланти і безмежне бажання продемонструвати їх людям. 

 
 
01/07/11
30 червня 2011 року в Державній установі «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» за адресою вул. Мельникова, 24 відбулася прес-конференція  

з нагоди передачі кардіохірургічного обладнання ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії», придбаного на кошти, зібрані під час акції «Серце дитини»

 
24/06/11
Видавництво "Рідерз Дайджест Україна" та Благодійний фонд "Рідний Дім" реалізують спільну програму.

Видавництво "Рідерз Дайджест Україна" зі свого боку надало як благодійнийну допомогу ілюстровані книги: "Домашний доктор для детей", "История: правда и вымысел", "Секреты природы", "Хочу всё знать","Большая книга игр и головоломок для ребенка", "Моя первая книга", "Иллюстрированный атлас мира/детский", "2005 практических советов по лечению домашними средствами". 

 
23/06/11
Діяльність Благодійного фонду "Рідний Дім" було відзначено за вагомий внесок у розвиток і реалізацію програм комплексної реабілітації дітей з особливими потребами міста Чернігова.

23 червня відбулось святкування 15-ї річниці діяльності Чернігівського Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».

 
 
 
17/06/11
Hochland (Хохланд) допомагає малозабезпеченим

Компанія "Хохланд Україна" разом з Благодійним фондом "Рідний Дім" надали допомогу продукцією з асортименту компанії марки "Хохланд" для малозабезпечених.

 
 
 
14/06/11
Театральне мистецтво створює справжнє чудо

Цього року вдруге діти студії «Екстрим» Центру дитячої творчості з м. Черкас стали учасниками і лауреатами Восьмого Міжнародного фестивалю Прекрасних театрів (IX Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych) в польському місті Тчев, який проходив з 7 по 10 червня. Цей фестиваль має відкритий характер, та представляє здобутки юних артистів з обмеженими можливостями. Головна його ціль в тому, щоб об’єднати «особливих» людей з різноманітних осередків і країн. Театральна вистава – це безперечне свято, яке вивільняє в учасниках творчій потенціал і надає можливість проявити себе. 

 

04/06/11
Благодійна акція до Дня захисту дітей "Серце Дитини" в ТЦ "Піраміда" 

З 27.05.2011 по 04.06.2011 ООО "Атлантик-Пасифік Венчурз" спільно з Благодійним фондом "Рідний Дім" при підтримці телеканалів "Інтер" та "Новий канал" та видань "Гарні батьки", "Твій малюк", "Мама і я" провели благодійну акцію в ТЦ "Піраміда" метою якої було зібрати кошти для закупівлі медичного обладнання для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. В рамках акції відбувся благодійний концерт за участю дитячих колективів та зірок української естради.