2004 рік

Перший День Знань

Доброю традицією стане проведення на початку вересня свят до Дня знань. Знаковим є те, що в усіх містах, якими опікується БФ "Рідний Дім", свято на День Знань починаєтья з привітальних слів православних ієрархів. Вони благословляють дітей на навчання, адже істине знання неможливо без Добра.
На кожному із свят близько 10 тисяч дітей працівників підприємств, дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями отримують подарунки від фонду.
Переглянути фотогалерею "День знань" (2004 рік)

Виставки дитячих робіт "Світ очима дітей"

З метою стимулювання творчих здібностей дітей, сприяння їх естетичному та духовному розвитку фонд організував виставки дитячих робіт "Світ очима дітей". Виставки відбулися в листопаді 2004 р. у БК "Дружба народів" (м. Черкаси), БК "Рось" (м. Біла Церква), ТВП "Хімік" (м. Чернігів), а в червні 2005 р. — в БК "ХТЗ" (м. Харків).
Свої роботи на виставки представили більше 400 дітей працівників ВАТ "Азот" (м. Черкаси), ЗАТ "Росава" (м. Біла Церква), ВАТ "Чернігівське хімволокно" та ВАТ "Харківський тракторний завод" Крім того, були представлені роботи дітей-інвалідів з Цюрюпинського будинку-інтернату, оздоровчого центру "Шанс" (м. Біла церква), дітей-сиріт та дітей з функціональними обмеженнями — підопічних Чернігівського центру соціальних служб для молоді, дитячого будинку "Волошка", дітей Православної школи при Свято-Преображенському кафедральному соборі (м. Біла Церква).
Учасники виставки пiдготували близько 1100 робіт у різних номінаціях — малюнок та живопис, фітодизайн, вишивка (зокрема і бісером), скульптура, аплікації, вироби з дерева, макраме, бісерна мозаїка, українські обереги, аеропроектування, в’язання, іконопис та інші. Роботи дітей були високо оцінені головою жюрі, членом Спілки художників України, лауреатом премії ім. Нечуя-Левицького Володимиром Кокоріним, котрий висловив своє захоплення ідеєю організації та рівнем проведення виставки.
Переможці виставки в усіх 15 номінаціях отримали цінні подарунки від фонду — іграшки, розвиваючі ігри, фотоапарати, аудіоплеєри, набори для творчості (вишивки, випалювання та ін.)

БФ "Рідний Дім" вперше святкує День Святого Миколая

Релігійні свята завжди були крапками відліку часу протягом року. Відчуття церковної історії постійно нагадує нам про жертву Спасителя заради спокутування гріхів людства і допомагає долати власну недосконалість. Саме тому Благодійний фонд "Рідний Дім" приділяє багато уваги участі в органиізації релігійних свят та просвітницькій роботі.

Діти отримують подарунки від фонду після святкових богослужінь, що відбуваються у Свято-Михайлівському кафедральному соборі (м. Черкаси), Преображенському кафедральному соборі (м. Біла Церква), Свято-Троїцькому кафедральному соборі та храмі Усіх Святих Чернігівських
(м. Чернігів), а також у храмі Священномученика Олександра, Архієпископа Харківського (м. Харків).

В грудні 2004 року в ПК "Дружба народів" (м. Черкаси), ПК "Росава" (м. Біла Церква) та Музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка (м. Чернігів) для дітей працівників підприємств — учасників фонду, а також вихованців дитячих будинків, яким допомагає фонд, вперше були організовані свята до Дня Святого Миколая.
В концертах взяли участь кращі дитячі творчі колективи, з якими співпрацює фонд.
Свято називалося "День Святого Миколая без дарунків не буває!" — то ж майже 10 тисяч дітей отримали святкові подарунки.

Переглянути фотогалерею "День Святого Миколая"