2005 рік

7/01/2005
Христос народжується!

В першій декаді січня в БК "Дружба народів" (м. Черкаси), ТВП "Хімік" (м. Чернігів), храмах Черкаської та Білоцерківської єпархій пройшли Різдвяні та новорічні свята. Діти з захопленням спостерігали за виставою "Христос народжується", яку підготували учасники дитячих театральних студій в кращих традиціях вертепу.

Відродження Дитячого клубу ВАТ "ХТЗ"

З 2005 року фонд почав співпрацю з дитячими художніми колективами Палацу культури ВАТ "Харківський тракторний завод". Це дитячі хореографічні ансамблі "Зміна", "Радість", циркова студія "Каскад", зразковий ансамбль пісні і танцю "Дружные ребята", вокальна студія "Містер Клас", ансамбль естрадного танцю "Айседора". Завдяки підтримці фонду нині відроджується Дитячий клуб ВАТ "ХТЗ".

19/01/2005
Святкуємо Водохреща

18 та 19 січня не тільки в храмах, але й на прилеглих до заводів територіях відбулося освячення води до Водохреща.
Освячену на Водохреща воду християни надзвичайно шанують та зберігають в домівках протягом року.
Переглянути фотогалерею "Рiздво та Хрещення"

8/03/2005

Фотовиставка

З 8 березня по 10 квітня 2005 р. фонд організував проведення фотовиставки, адже завдяки підтримці фонду талановиті діти мають змогу зупиняти щасливі миті свого дитинства новенькими фотоапаратами.
Дитячі роботи були представлені на ВАТ "Чернігівське Хімволокно", ТВП "Хімік", спортивно-оздоровчому комплексі "Хімік" та санаторії-профілакторії "Хімік" (м. Чернігів).

10 тисяч дітей отримали подарунки до свята Воскресіння Господнего

До головного свята церковного року — Воскресіння Господнього — фонд підготував Великодні дарунки дітям. До 10 тисяч дітей отримали їх під час святкових богослужінь в храмах Черкаської, Білоцерківської, Чернігівської та Харківської єпархій.
Переглянути фотогалерею "Великдень" (Чернігів | Черкаси | Біла Церква | Харків )

1/06/2005
День Захисту дітей

З 1 по 4 червня 2005 року в БК "Дружба народів" (м. Черкаси), БК "Рось" (м. Біла церква), на спорткомплексі "Хімік" (м. Чернігів) та в БК "ХТЗ" (м. Харків) відбулися різноманітні свята до Дня захисту дiтей.
В Черкасах пройшов концерт та конкурси для дітей різного віку.В Чернігові окрім конкурсів пройшли ще й спортивні змагання, в яких взяли участь вихованці СК "Хімік".
В Білій Церкві одним з найяскравіших моментів свята став конкурс дитячого малюнку на асфальті, переможцями якого стали вихованці недільної школи. Діти намалювали собор – осередок їх духовного життя.
В Харкові відбувся справжній фестиваль в рамках якого відбулись: галаконцерт за участю найкращих дитячих художніх колективів з Черкас, Чернігова , Харкова та Білої Церкви, конкурс дитячого малюнку, ігри. Учасники фестивалю відвідали зоопарк та дитячу залізницю, а також гала-концерт, в якому взяли участь найкращі дитячі художні колективи з Черкас, Чернігова та Білої Церкви. Переглянути фотогалерею "День захисту дiтей" (2005 рік) ( Чернігів | Біла Церква | Харків )

1/06/2005
День Знань

Доброю традицією стало проведення на початку вересня свят до Дня знань. Знаковим є те, що в усіх містах свято на День Знань починаєтья з привітальних слів православних ієрархів. Вони благословляють дітей на навчання, адже істине знання неможливо без Добра. На кожному із свят близько 10 тисяч дітей працівників підприємств, дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями отримують подарунки від фонду.
Переглянути фотогалерею "День знань" (Черкаси | Чернігів | Біла Церква | Харків )